Hooghiemstraplein 167, 3514 AZ Utrecht, Hollanda + 31 (0)30 – 271 88 44 info@hollandahukuku.com

Disclaimer

Bu internet sitesi yalnɪzca bilgilendirme amacɪ ile hazɪrlanmɪştɪr.
MANZ Legal ve Coney Tax Experts, genel olarak kanunlarɪn, yasal düzenlemelerin ve bilgilerin degişebilmesi ve internet sitesinin kullanɪmɪnda oluşabilecek teknik aksaklɪklar sebebiyle, internet sitesinde sunulan bilgilerin veya bağlantɪ verdiği içeriklerin kesinliği, eksiksizliği, yasalara uygunluğu, güncelliği, kullanɪlabilirliği veya dogruluğu ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedirler. Bu sebeple, bu internet sitesinde sunulan bilgiler hukuki tavsiye veya vergi tavsiyesi niteliğinde değildir. Herhangi bir karar almadan veya harekete geçmeden önce MANZ Legal veya Coney Tax Experts danışmanlarından bilgi almanızı öneriyoruz.

Bu sitede yer alan tüm bilgiler ‘olduğu hali ile’, MANZ Legal veya Coney Tax Experts tarafından, açık veya zımnî olarak, performans, ticari elverişlilik ve belirli bir amaca uygunluk dahil olmak üzere, herhangi bir garanti verilmeksizin sunulmaktadır.

MANZ Legal veya Coney Tax Experts bilgilerin derlemesi ile ilgili münkün olduğunca özenli davranmış olmasına rağmen, bilgilerin tamlığı, güncelliği ve/veya doğruluğu ile ilgili garanti vermemektedirler. Bu sebeple, MANZ Legal veya Coney Tax Experts, bu internet sitesinde sunulan bilgilerin kullanılması, bilgilere güvenilmesi veya bilgilere dayanarak hareket edilmesinden kaynaklanan zararlara ilişkin, MANZ Legal veya Coney Tax Experts’in kastları veya ağır ihmallleri olmaması durumunda herhangi bir sorumlulukları bulunmamaktadır.

Bu internet sitesinde bulunan bazı linkler sizi üçüncü kişilerin internet sitelerine yönlendirmektedir. MANZ Legal veya Coney Tax Experts bu internet sitelerin içeriğini kontrol etmemektedir, oluşturmamaktadır veya idame ettirmemektedirler. Bu sebeple, MANZ Legal veya Coney Tax Experts, bu internet sitelerin kullanımından, oluşturduğu güvenden veya içeriğinden yola çıkılarak harekete geçilmesinden kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değillerdir.

Bu internet sitesi ve içeriği Hollanda hukuk sisteminin mülkiyet haklarına ilişkin kurallarına tabîdir. MANZ Legal veya Coney Tax Experts’in izni alınmadan bu internet sitesi veya içeriği kopyalanamaz, elektronik veri tabanına kaydedilemez, elektronik şekilde, mekanik şekilde, fotokopi, tarama veya herhangi bir yol ile yayınlanamaz.

 

 

The information on this website is for general information purposes only.
Given the changeable nature of laws, rules, regulations and information in general and the inherent hazards of electronic communication, there may be delays, omissions or inaccuracies in information contained in this site. Accordingly, the information on this website should not be used as a substitute for legal advice or tax advice with professional advisors. We recommend consulting a professional from MANZ Legal or Coney Tax Experts before making any decision or taking any action.

All information on this site is provided ‘as is’, without MANZ Legal or Coney Tax Experts giving a warranty of any kind, express or implied, including, but not limited to warranties of performance, merchantability and fitness for a particular purpose.

While we have exercised the greatest possible care in the compilation and maintenance of the information provided on this site, MANZ Legal or Coney Tax Experts cannot guarantee the completeness, timeliness and/or accuracy of the information. Accordingly, MANZ Legal or Coney Tax Experts accept no liability for direct or consequential damage resulting from the use of, reliance on or action taken on the basis of information provided on this website, unless it is a matter of intention or deliberate recklessness on the part of MANZ Legal or Coney Tax Experts.

Certain links in this site connect to other websites maintained by third parties. MANZ Legal or Coney Tax Experts do not control, make or maintain these websites. Accordingly, MANZ Legal or Coney Tax Experts accept no liability whatsoever for direct or consequential damage resulting from (the use of) the content of websites to which links are included on this site.

This website and its content are governed by Dutch law on ownership and proprietary right. Nothing from this site or from its content may be reproduced, stored in an electronic data base or made public in any way, either electronically, mechanically, by photocopying, scanning or in any other way without the prior approval of MANZ Legal or Coney Tax Experts, other than for private and non-commercial use.

Hollanda ile Ticari İlişkilerinizin Güvenli Yolu

1. Çalışmanız İçin Bizimle İletişime Geçin

Hollanda’da yapacağınız yatırım için bizimle iletişime geçin.Türk kökenli ve Türkçe bilen ekibimiz sizin için tüm hazırlıkları yapsınlar.

2. Ekibimiz İş Başında

Alanında uzman ekibimiz, her türlü işlemi halledip size sadece işinizle odaklama fırsatı sunar.Geriye kalan tüm işleri planlar ve uygularlar.

3. Başarı!

Yapılan tüm çalışmaların ardından başarı gelir ve değerinize değer katmaya başlarsınız.

İletişim

İsim*
Telefon*
E-mail*
Mesaj*
 

Medyada

 • Nieuwjaarsborrel Honorair Consul 2018

  Op donderdag 10 januari 2019 gaf de honorair consul van Turkije Joost Peters zijn traditionele nieuwjaarsborrel. Daar werd onze nieuwe medewerkster Nicky Jansen kort geïnterviewd.

  https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/yurt-disi-yatirimlarda-hollanda-ilk-sirada-2718532/ Read more

 • Basin Bildirisi Hollanda Hukuku


  Read more
 • Haringparty Turkse honorair consul 29 juni 2017

  Op de haringparty van het honorair consulaat van Turkije in Leiden waren ook de advocaten en fiscalisten van Hollanda Hukuku aanwezig. Advocaat Jilles van Zinderen werd daarbij kort geïnterviewd door de journalisten van...
  Read more
 • Rotterdam'daki Kartal yürekler

  Beşiktaş’ın ve büyük taraftarının fanatik bir hayranı olan Hollandalı avukat Dennis van Krimpen fırsat buldukça stadyumumuza gelerek, o büyülü atmosferi tadıyor. Dennis van Krimpen, Rotterdam’daki iş ...
  Read more