Hooghiemstraplein 167, 3514 AZ Utrecht, Hollanda + 31 (0)30 – 271 88 44 info@hollandahukuku.com

Medyada

Nieuwjaarsborrel Honorair Consul 2018

Op donderdag 10 januari 2019 gaf de honorair consul van Turkije Joost Peters zijn traditionele nieuwjaarsborrel. Daar werd onze nieuwe medewerkster Nicky Jansen kort geïnterviewd.

Yatirim avantaji Türkleri Hollanda'ya cekiyor

https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/yurt-disi-yatirimlarda-hollanda-ilk-sirada-2718532/

Basin Bildirisi Hollanda Hukuku

Haringparty Turkse honorair consul 29 juni 2017

Op de haringparty van het honorair consulaat van Turkije in Leiden waren ook de advocaten en fiscalisten van Hollanda Hukuku aanwezig. Advocaat Jilles van Zinderen werd daarbij kort geïnterviewd door de journalisten van De Telegraaf.

http://www.telegraaf.nl/e/28557320

Rotterdam'daki Kartal yürekler

Beşiktaş’ın ve büyük taraftarının fanatik bir hayranı olan Hollandalı avukat Dennis van Krimpen fırsat buldukça stadyumumuza gelerek, o büyülü atmosferi tadıyor. Dennis van Krimpen, Rotterdam’daki iş ortağı ve gerçek bir Beşiktaşlı olan avukat Akın Alan ile kollarını Kartal gibi açtı. Utrecht’in eski merkezinin üzerinde Kartal gibi yükselen iki Beşiktaş dostuna arkadaşları Nicky de katıldı. Dennis van Krimpen; “Tuttuğum takım Feyenoord kadar Beşiktaş da beni heyecanlandırıyor. Siyah Beyaz renklerin bir takıma bu kadar yakışacağını düşünmezdim. Sıradan futbol takımı taraftarı olmadıklarını kanıtlayan Ҫarşı grubu ve diğer tüm Beşiktaşlılar’ın futbolun sadece futbol olmadığını tüm dünyaya gösterdiğini de görüyorum” diye konuştu.

Hollanda ile Türkiye'nin işadamlarını buluşturan proje

Hollanda’da ticaret ve yatırım yapan Türk şirketlerinin işlerini kolaylaştıran Hollanda Hukuku Projesi, alanında uzman avukatlardan kurulu MANZ Legal ve mali işlerde markalaşmış Coney Tax Experts’in bir araya gelerek oluşturduğu proje, Hollanda ile ticaret yapan şirketlere tüm hukuki ve vergisel sorunlarda danışmanlık yapmaktadır.

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/05/11/hollandada-ile-turkiyenin-isadamlari-bulusturan-proje

Hollanda ile Ticari İlişkilerinizin Güvenli Yolu

1. Çalışmanız İçin Bizimle İletişime Geçin

Hollanda’da yapacağınız yatırım için bizimle iletişime geçin.Türk kökenli ve Türkçe bilen ekibimiz sizin için tüm hazırlıkları yapsınlar.

2. Ekibimiz İş Başında

Alanında uzman ekibimiz, her türlü işlemi halledip size sadece işinizle odaklama fırsatı sunar.Geriye kalan tüm işleri planlar ve uygularlar.

3. Başarı!

Yapılan tüm çalışmaların ardından başarı gelir ve değerinize değer katmaya başlarsınız.

İletişim

İsim*
Telefon*
E-mail*
Mesaj*
 

Medyada

 • Nieuwjaarsborrel Honorair Consul 2018

  Op donderdag 10 januari 2019 gaf de honorair consul van Turkije Joost Peters zijn traditionele nieuwjaarsborrel. Daar werd onze nieuwe medewerkster Nicky Jansen kort geïnterviewd.

  https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/yurt-disi-yatirimlarda-hollanda-ilk-sirada-2718532/ Read more

 • Basin Bildirisi Hollanda Hukuku


  Read more
 • Haringparty Turkse honorair consul 29 juni 2017

  Op de haringparty van het honorair consulaat van Turkije in Leiden waren ook de advocaten en fiscalisten van Hollanda Hukuku aanwezig. Advocaat Jilles van Zinderen werd daarbij kort geïnterviewd door de journalisten van...
  Read more
 • Rotterdam'daki Kartal yürekler

  Beşiktaş’ın ve büyük taraftarının fanatik bir hayranı olan Hollandalı avukat Dennis van Krimpen fırsat buldukça stadyumumuza gelerek, o büyülü atmosferi tadıyor. Dennis van Krimpen, Rotterdam’daki iş ...
  Read more